Що таке подарунок?
Прикольний подарунок – зазвичай недорогий, оригінальний, несподіваний, що викликає сміх, веселощі, радість, масу позитивних емоцій. Прикольний подарунок може спочатку налякати, але потім обов'язково розважить. Різні павучки в коробочках, що вискакують із подарункових упаковок боксерські рукавички або фігурки розфарбованих божків, – всі ці подарунки дають не тільки можливість посміятися вже після, але й значно підвищують кількість адреналіну в крові.
Загалом, прикольний подарунок – це подарунок, скоріше, не для естетів, а для екстремалів з гарним почуттям гумору.
Коли прийнято дарувати подарунки?
На Нові рік, день народження, день Святого Валентина, день закінчення інституту, відпустку, на офіційне свято і навіть без жодного приводу, просто тому, що настрій у цей день хороший, а прикольний подарунок коштує недорого або взагалі виконаний власними руками. Кожен прикол – неповторний та дивовижний. І тут важливо, як його буде подано. Це може бути навіть не прикол, а цілком традиційний подарунок, але уявіть, що Ви даруєте його наступним чином:
У подарунковій коробці обдарований виявляє зовсім не подарунок, а, наприклад, записку зі словами: «Подивися в кут, проскочи на одній нозі два кроки праворуч, тепер три кроки вліво, прямо не згортаючи». Можна змусити подарунка, що обдаровується перед врученням, забратися на стілець і прочитати віршик, заспівати пісеньку. Можна загорнути подарунок у кілька обгорток, одна одною менше. Можна влаштувати гру типу «холодно-гаряче» і добряче поганяти по кімнаті людини, а потім вийти в коридор, повернутися з подарунком і віддати його, нарешті, бідолашному. Головне – робота фантазії, і що більше, то краще.
Тому якщо із почуттям гумору намічаються проблеми, краще змінити тактику та зробити корисний подарунок. Коротка порада від Бріджіт Бардо: «Корисні подарунки – найкраще. Скажімо, я йому носові хустки, а він мені – норкове манто».
Якщо почуття гумору не підкачало, - дерзайте.
Основна маса дарувальників прикольних подарунків, це студенти та школярі. Гроші на це майже не треба витрачати, а результат набагато перевершує очікування. Але також багато серед таких дарувальників та солідних людей із достатком та гарним почуттям гумору. Побут заїл, робота одноманітна, ніщо не тішить, крім пошуку самого прикольного подарунка.
Людині, яка ретельно доглядає свою зачіску, можна подарувати величезну декоративну гребінець; тому, хто назавжди залишився в душі дитиною, підійде оригінальна соска неймовірних розмірів. Різні іграшки, що працюють на батарейках: пляшки, що танцюють, м'які іграшки, що трясуться під музику, брелоки, при натисканні на які чути різкий або несподіваний звук, - будуть прийняті на ура. Тому, хто постійно заводить романи, можна подарувати прикольні, але злегка непристойні сувеніри: стриптиз-кухлі та запальнички, підставки у формі напівоголених дівчат, брелоки у вигляді губ або грудей і навіть, що зовсім несподівано, комп'ютерну мишку, виконану у формі оголеної жінки ( буває і таке!) – прикольно та функціонально. Подайте в подарунок різні сувеніри з розряду «шокової терапії», окуляри, що світяться, або ручку з невидимим чорнилом. Перші півгодини після отримання такого подарунка, всі дивитимуться тільки на нього і, навіть якщо цей подарунок потім буде припадати пилом на антресолях до наступного свята, місію свою – несподіванка, веселість, гарний настрій – він уже виконав.
Якщо ретельно поритися в магазинах та інтернеті, можна знайти масу всього прикольного, головне, щоб це було справді весело та нікого не ображало.
І ще – не забудьте, що прикольні подарунки підходять лише близьким людям. Хоча, звісно, ніхто не заважає Вам поекспериментувати. Живими будете – розповісте про результати.