Правила та розчини АК-201

 

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
Для правильного догляду за шкірою за допомогою апарата НЕВОТОН потрібно знати деякі загальні принципи та правила проведення електропроцедур.
Під час будь-якої косметичної процедури із застосуванням струмів має дотримуватися обов'язкової умови: поверхня шкіри під електродом повинна бути зволоженою протягом усієї процедури. Виконання цієї умови забезпечується за рахунок застосування контактного розчину


КОНТАКТНІ РОЗЧИНИ Чиста некип'ячена вода . Вода є універсальним засобом для проведення процедур та підходить для будь-якого типу шкіри. Косметичні речовини на спиртовій основі. Найкраще підходять для жирної шкіри. Спиртова основа має додаткову дію, що підсушує. Застосовуються для проведення процедур у режимі іонофорезу. Ампульні розчини , що застосовуються в косметології, мають високий ступінь очищення, добре підходять для всіх типів шкіри, особливо для сухої та чутливої. Застосовуються як іонофорезу. Наприклад: вітаміни, розчин лідази, різноманітні косметичні склади в ампулах. Косметичні засоби на основі гелю рекомендується застосовувати в мікрострумовому режимі ліфтингу, для комфортного проведення процедури. Спільне застосування апарату та гелю дозволяє досягти більш стійкого та вираженого ефекту. Тому контактний розчин на гелевій основі найкраще підходить для в'янучої, сухої та чутливої ​​шкіри.





Вибір контактного розчину Найдоступніший контактний розчин - чиста вода, що не кип'ятить. Вона забезпечує ефективний вплив постійного струму, що застосовується у косметології. Застосування інших контактних розчинів дозволить поєднувати позитивну дію апарату та вибраних косметичних засобів. При цьому глибина проникнення поживних речовин, нанесених на шкіру збільшується з 0,1 мм до 2 мм. Гелеві засоби є універсальними та зручними для застосування як у режимі ліфтингу, так і в режимі іонофорезу. Застосування як контактний розчин косметичного крему або гелю для вмивання не рекомендується. До складу кремів входять жири, які не проводять електричний струм і, отже, унеможливлюють проведення процедури.




РАБОТА С ЭЛЕКТРОДАМИ
Комбинированный электрод аппарата НЕВОТОН состоит из двух частей: пассивной и рабочей.
Пассивная часть электрода всегда оборачивается влажной салфеткой, смоченной обычной некипяченой водой. Можно использовать ватные салфетки для снятия макияжа, бумажные, тканевые и пр. Салфетка должна быть не толстой и сохранять влагу в течение всей процедуры.

Рабочая часть электрода может использоваться как с влажной салфеткой, так и без нее. Это зависит от используемого контактного раствора.
Процедуры с применением гелей обычно проводят без салфеток на рабочей (шаровой) части электрода. Гелевые составы весьма удобны в применении. Они наносятся непосредственно на кожу проблемной зоны, и рабочий электрод перемещается по гелю без салфеток.
Процедуры с использованием водных или спиртовых растворов удобно проводить с применением салфеток.
Салфеткой оборачивается шаровая часть электрода, после чего она фиксируется резинкой. Перед процедурой и во время нее салфетка увлажняется выбранным контактным раствором. Это исключает высыхание контактного раствора и предотвращает прекращение процедуры. Для удобства применения косметическое средство наливается в небольшую емкость и разводится чистой некипяченой водой, ориентировочно в пропорции 1:4. Количество контактного раствора подбирается из расчета на одну процедуру. В среднем для процедуры на лице используется 15-20 мл раствора.
Салфетка не должна касаться пассивной части электрода!

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕНИЯ ПРОЦЕДУРЫ
Процедура проводится рабочей (шаровой) частью электрода. Методика является лабильной, т. е. подвижной. Лечебный электрод медленно перемещают по проблемной зоне  поступательными и круговыми движениями со скоростью 2-4 см/с с задержкой на соответствующих точках и зонах.  Площадь воздействия в течение 1 процедуры  - не более 400 см2. Контакт электрода с кожей во время процедуры должен быть постоянным и равномерным, без чрезмерного нажима и растягивания кожи.
При проведении процедуры уменьшения боли при выраженном болевом синдроме на место поражения или проекцию больного органа воздействуют положительно заряженным рабочим электродом (цвет индикатора полярности – красный).
При проведении процедуры ускорения процессов заживления и восстановления функции на место поражения или проекцию больного органа воздействуют положительно заряженным рабочим электродом (цвет индикатора полярности – красный).

Як часто потрібно проводити процедури Помітний , але нестійкий косметичний ефект може бути досягнутий після одноразового застосування апарату. Щоб цей результат був більш вираженим і тривалим, проводиться курс процедур. Процедури проводять 1-2 рази на тиждень. Тривалість курсу вказується у кожному даному випадку. Повторювати курс процедур рекомендується не частіше, ніж за місяць після закінчення попереднього курсу.


Які відчуття виникають під час
процедури Під час процедури іонофорезу зазвичай виникають відчуття приємного поколювання і тепла. А в режимі ліфтингу – відчуття дрібної вібрації. Збільшувати силу струму для посилення ефекту не потрібно. У такий спосіб Ви не досягнете бажаного результату та можете отримати опік.
Іноді сильніші відчуття виникають у ділянці долоні. Це нормальне явище, воно не повинно Вас бентежити. Однак потрібно перевірити: чи не забули ви зняти прикраси з руки; чи не висохла серветка на пасивному електроді чи косметична основа, за якою Ви проводите процедуру.
Якщо у Вас є металеві конструкції у роті (штифти, коронки та ін.), може з'явитися металевий присмак у роті. Це нешкідливе побічне явище. Щоб уникнути присмаку, виключіть відповідну зону із загальної схеми проведення процедури.