Міні-гольф - теж гольф
При хорошій видимості і точно вивіреному курсі
гравцю в гольф неважко викинути з голови всі
тривоги і сприймати гольф як найвищу мету існування.
Ентоні Бальфур, британський прем'єр-міністр
Гольф, без перебільшення, найелітніший вид спорту. Під час гри в гольф на мальовничих полях, покритих яскраво-зеленою, ретельно вищипаною спеціальними гусями травою, сильні світу цього неспішно вершать найбільші угоди.
Професійний гольф – це роки тренувань, ключки по кілька сотень доларів, суворе дотримання клубних правил та гольф-етикету. Це стиль життя.
Міні-гольф – це також гольф.
Не погодитися з цим складно: атрибути самі. Ключка, м'ячі, лунка, техніка гри та мета – меншою кількістю ударів потрапити у лунку.
Міні-гольф – стає неймовірно популярною грою серед керівників, бізнесменів та офісних працівників. І вірно. Міні-гольф (його навіть іноді називають «офісний гольф) не вимагає спеціального обладнання, великої території, певної кількості часу. Достатньо 5-10 хвилин між засіданнями, звітами та зустрічами, щоб розслабитися, підняти настрій, заспокоїти нерви та перейти на інший вид діяльності.
Тому Академія Подарунку рекомендує міні-гольф як подарунок (якщо вам необхідний подарунок для гольфіста-професіонала, краще звернутися до спеціалізованих магазинів).
Що дарувати?
Клюшка. Традиційно в міні-гольфі використовується ключка патер. Так само зручно, якщо ключка складана.
М'ячі
Лунки
Доріжка для міні-гольфу
Набір для міні-гольфу
Набір для міні-гольфа в тубусі
Сувеніри з символікою гольфу
Кепка
Кому дарувати?
Бізнесмену, босу, молодому керівнику, менеджеру, керівнику відділу, підлітку, людині, у якої «сидяча» робота, співробітнику, який має свій кабінет.
З якого приводу?
День народження, отримання нової роботи, підвищення кар'єрними сходами
"Все досяжно!"
"Вірю, що побачу тебе на справжньому полі для гольфу!"
"Тобі вже час тренувати останній удар!"
"Готуйся до майбутніх успіхів!"
Витоки популярності міні-гольфу:
• Можна навчитися грати за півгодини • Мінімум правил • Міні-гольф портативний • Не вимагає великих фінансових витрат порівняно з традиційним гольфом • Розвиває стратегічне мислення, окомір, витримку • Розслаблює, знімає нервову напругу • Можна грати одному ( хоча цікавіше хоча б з одним партнером) • Не вимагає великих фізичних навантажень, спеціальної підготовки • Перемога залежить лише від гравця • Немає міжсезоння .
Екскурс в історію гольфу
Більшість істориків схиляються до того, що гольф з'явився у Шотландії. Користуючись палицею, замість ключки, пастухи заганяли округлі камені в норки тварин. Історію російського гольфу відраховують з 1988 року, коли було відкрито перше в країні тренувальне поле.
Популярність гольфу у цифрах
В Америці близько 28 мільйонів гольфістів, у всьому світі налічується понад 70 мільйонів.
Було й таке
Чемпіон світу Лансер одним ударом на 250 ярдів загнав кулю у лунку. У гольфі такий удар вважається неймовірним. Коли Лансера запитали, як це йому вдалося, той відповів: «Я ж целился».
У лютому 1971 року було зроблено перший удар на Місяці. Алан Шепард, капітан космічного корабля «Аполлон-14», зробив два удари по двох м'ячах.
У 1457 Парламент Шотландії заборонив солдатам королівської армії грати в гольф. Причиною цієї ухвали було те, що замість вправ у стрільбі з лука солдати безупинно грали в гольф.
Серце, тобі не хочеться спокою...
Вчені Гессенського університету дійшли висновку, що грати в гольф корисно тим, хто страждає на захворювання серця. Результати досліджень показали, що в процесі гри не відбувається різкого збільшення частоти серцевих скорочень та підвищення артеріального тиску. Вчені стверджують, що гольф, який можна назвати великою прогулянкою, дуже корисний «сердечникам», тому що під час гри людина отримує необхідні фізичні тренування, але при цьому немає зайвих навантажень на серці.